Νέα

logo1

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2023

Ελευθερία Προεστάκη, Νομική, Θεσσαλονίκη
Ράνια Πρωτοψάλτη Ψυχολογία, Ιωάννινα
Χριστίνα Βαλάκη Νομική, Θεσσαλονίκη
Αντώνης Λιναράκης Νομική, Θεσσαλονίκη
Δέποινα Βενιανάκη Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας, Θεσσαλονίκη
Ειρήνη Καυκαλάκη Ψυχολογία, Ρέθυμνο
Γιώργος Νικολαντωνάκης Δημόσιας Διοίκησης, Πάντειο
Ζωή Μπαλτούμα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης, ΑΠΘ
Ειρήνη–Ελένη Φραγγεδάκη Ιστορίας και Αρχαιολογίας, ΕΚΠΑ
Σοφία Γιακουμάκη Ιστορίας –Αρχαιολογίας, ΕΚΠΑ
Μαρία Τσουπάκη Φιλοσοφίας, ΕΚΠΑ
Ευτυχία Τσοντάκη Επικοινωνίας και ΜΜΕ ΕΚΠΑ
Νικολίνα Κοκκινάκη Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ ΑΠΘ
Χριστίνα Λιναριτάκη Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ ΑΠΘ
Μίρκα Κακαουνάκη Ιατρική, Αθήνα
Στρατάκη Αντωνία Ιατρική, Αθήνα
Δημητρακάκη Λυδία Ιατρική, Θεσσαλονίκη
Γιώργος Μέγας Οδοντιατρική, Αθήνα
Κυριάκος Κλεάνθους Φαρμακευτική, Πάτρα
Χαϊδεμενάκης Παναγιώτης Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής
Μαρία Μανιατάκη Φυσιοθεραπεία, Αθήνα
Κουρουπάκη Μαρία Εργοθεραπεία, Αθήνα
Ελισσαίος Φουντουλάκης Βιοϊατρικής, Αθήνα
Κομνίτσας Θανάσης Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Τζαγκαράκης Παναγιώτης ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Ροκάκης Γιώργος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών, Πάτρα
Αντρέας Σηφογιαννάκης ΗΜΜΥ Θεσσαλονίκη
Διονύσης Κάρδαρης Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
Γιάννης Μπλαζάκης Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
Σπάρταλης Ανέστης ΜΠΔ Χανιά
Πασχάλης Μπαμπούλης Εφαρμοσμένη Πληροφορική ΠΑΜΑΚ
Σκανδαλάκη Μαρία Γεωπονικό, Ηρακλείου
Μαρία Κωστάκη Αξιοποίηση Φυσικών Πόρων και Γεωργ. Μηχ/κής, Γεωπονικό Παν. Αθηνών
Αλατζάς Φίλιππος Διοίκησης Τουρισμού Αθήνα Δημητρουλάκης Μάνος Διοίκησης Τουρισμού, Πάτρα
Περάκη Κατερίνα Μαθηματικό, Θεσσαλονίκη
Ευτύχης Καπής Λογιστικής και Πληροφοριακών συστημάτων, Θεσσαλονίκη
Νικόλαος Χατζηδάκης – Ψιστάκης Διοίκηση Επιχειρήσεων, Ηράκλειο
Σοφοκλής Γεωργακάκης Οικονομικών επιστημών, Σέρρες
Παράσχος Μπιλάς Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης, Αθήνα
Γιώργος Ξεπαπαδάκης – Νικάκης ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής
Ευθύμης Μπουναφάτσος ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής
Γιώργος Σουβαρής Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας